Trenérský tým do příští sezony dozná změn

Redakce • 30.03.2020

Po čtyřech letech úspěšné práce, kdy Valaši nejprve postoupili do druhé nejvyšší soutěže a poté každý rok vybojovali play-off, se změní trenérské obsazení na střídačce Vsetína. Po společné dohodě se vedení klubu spolu s trenérem Jiřím Dopitou dohodli, že pro příští sezonu jejich spolupráce nebude pokračovat. Vedení klubu nyní bude hledat nového trenéra.

„S Jirkou Dopitou jsme se dohodli, že naše spolupráce v příští sezoně již nebude pokračovat. Po čtyřech úspěšných sezonách to nebylo jednoduché rozhodnutí, ale nikde není napsáno, že se naše cesty v budoucnu opět nespojí. Za společné období nezbývá nic jiného než Jirkovi poděkovat, jelikož díky naší spolupráci jsme posunuli náš klub o několik pater výše,“ sdělil jednatel klubu Daniel Tobola.

Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno