Třinec tají, koho ve Vsetíně postaví do branky

Aleš • 31.10.2003

V s e t í n – Bez vítězství venku už šest zápasů, ve znamení proher poslední čtyři kola. Taková je bilance pátečního soupeře vsetínských hokejistů, třineckých Ocelářů, kteří se v druhé čtvrtině soutěže nepotkávají s dobrou formou. Vsetín v tomto zápase představí karlovarského útočníka Libora Pavliše, který bude na Valašsku hostovat do konce sezóny.

Třinec třikrát v řadě prohrál s tabulkově níže postavenými soupeři: s Plzní 3:2, s Karlovými Vary 5:4 v prodloužení a Oceláře vyprovodili i oceláři bývalí. Z kladenského ledu si Třinec odvezl debakl 7:3, který jen dokumentoval třinecké trápení s brankáři. Místo zraněného Lakosila se v brance protočila čtveřice Marek Schwarz, Luboš Horčička, Michal Podolka a naposledy i tradiční „spása“ v podobě Martina Vojtka. Kdo se do branky postaví ve Vsetíně, to je prozatím tajemstvím. V posledním kole neuspěl Třinec doma proti Spartě, která i přes absenci devíti hráčů základní sestavy zvítězila 4:1.

Vsetínskému týmu se pozvolna začíná vyprazdňovat marodka, přes jisté drobnější komplikace by měl nastoupit Josef Štraub i Marek Dubec, nejistý je nadále start Tomáše Demela. Utkání s Litvínovem nedokončil Patrik Luža. Z prvního letošního střetnutí vyšel vítězně tým Třince, který na vlastním ledě zvítězil o jediný gól 4:3.

Sestavy v minulém kole:

Třinec: Vojtek - Houdek, Jančařík, Hunkes, Malinský, Štefanka, Žabka (R. Procházka) - Janků, Skořepa, Pavelek - Martynek, Král, Pletka - Bordowski (Zadina), Polanský (Ivan), Zbořil (Melenovský). Vsetín: Biegl - Luža (Vyrůbalík), Polák, Jaškin, Frolo, Kuboš, Němec - Hudec, Stantien, Selingr - Dubec, Štraub, Ambruz - Kovář, Vak, Hašek.