UZÁVĚRKA PŘESTUPŮ: Tomáš Černý má vyřízeny střídavé starty

Redakce • 31.01.2019

Z extraligových Vítkovic má na Vsetín vyřízené střídavé starty Tomáš Černý. Ten se fanouškům Vsetína již v této sezoně představil, když v září během svého měsíčního hostování zaznamenal v dresu Valachů tři starty. Poté se bohužel zranil a v zelenožlutém dresu se již neobjevil. To se nyní může změnit, jelikož se kluby dohodly na střídavých startech.

Jednadvacetiletý obránce se letos představil jak v dresu Vsetína, tak i v dresu Poruby či extraligových Vítkovic. V Porubě nastoupil k dvanácti zápasům, kde zaznamenal jednu asistenci a šest kladných bodů v tabulce pravdy. Za extraligové Vítkovice stihl jednadvacet utkání, ve kterých si připsal i tři asistence. Nyní bude moct nastoupit i za Vsetín dle dohody mezi kluby.

Profil Tomáše Černého na serveru eliteprospects.com