V utkání dvou generačních celků vyšly úspěšněji zkušenější hokejistky Vsetína

Jiří Kubják • 02.11.2010

Hokejistky Vsetína zvítězily nad Opavou 15:2 a dalšími třemi body si více upevnily první příčku skupiny C. V utkání, kde na jedné straně figurovalo opavské mládí proti zkušenostem Vsetína se blýskla nějvětší ikona oddílu HK Vsetín-ženy Jana Špoková (na snímku), která překonala hostující brankářku Elblovou hned pět krát. Zuzana Povýšilová zazářila jako nejlepší nahravačka se svými pěti asistencemi. Další utkání odehrají vsetínské Sfinx na domácím ledě a to v neděli 7.11., kdy od 13:00 hostí celek HC Cherokees Brno.

HK Vsetín - ženy : HC Slezan Opava 15:2

Třetiny: 3:0, 5:2, 7:0

Branky a nahrávky: 7. Špoková (Svobodová), 8. Jasenská (Veliká), 19. Špoková (Baslová), 33. Jasenská (Povýšilová), 36. Špoková (Povýšilová), 38. Veliká (Povýšilová), 40. Svobodová, 40.Veliká (Povýšilová, Sotolářová), 42. Baslová (Svobodová), 42.Svobodová (Potěšilová), 47. Špoková, 48. Špoková, 50. Povýšilová (Veliká, Špoková), 57. Veliká (Špoková), 60. Baslová (Skácilová) - 25. Pěgřímková (Šoltýsová), 25. Kuková (Krpcová).

Vyloučení: 0:3 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 45 Průběh utkání: 3:0, 3:2, 15:2

Sestavy

HK Vsetín - ženy: .Močková, (Martincová) - Jasenská, Špoková, Povýšilová, Štefková M., Vávrová, Baslová, Kovářová, Svobodová, Skácilová, Hadašová, Tomášková, Veliká, Potěšilová, Synková, Světínská, Lušovská, Hrušková, Sotolářová

HC Slezan Opava Elblová - Fišarová, Mičková, Šoltýsová, Guldová, Madejová, Kuzníková, Součková, Koková, Kubánková, Krpcová, Pěgřímková