VHK ROBE Vsetín poslal finační pomoc zasaženým rodinám na jižní Moravě

Redakce • 30.06.2021

V minulém týdnu zasáhly Jihomoravský kraj v noci ze čtvrtka na pátek silné bouřky, v několika obcích na Hodonínsku a Břeclavsku se objevilo i tornádo. Zničené domy i auta. Přírodní neštěstí si vyžádalo několik obětí. V těchto chvílích je pozitivní zprávou vlna solidarity, která se směrem k postiženému regionu z celé republiky snáší. Zástupci VHK ROBE Vsetín se rozhodli také pomoci a na pomoc dvěma rodinám posílají 35000 Kč.

„Rozhodli jsme se podpořit rodinu Kotkových a Procházkových, které tato událost zasáhla bohužel nejen majetkově. V rámci klubu, trenérů a hráčů A-týmu jsme se rozhodli podpořit právě je v této těžké životní situaci. Přejeme jim v těchto složitých chvílích mnoho sil. Myšlenkami jsme s vámi, držte se,“ uvedl jednatel klubu Daniel Tobola.

Pokud byste rodinu Kotkových a Procházkových chtěli také podpořit, můžete tak učinit zde