80. narozeniny
(14.9.) 2. kolo ChL: Havířov - Vsetín od 17:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

VIDEO: Výtěžek z Hokejové tomboly proměnil Vsetín v novou sportovní halu

Redakce • 12.09.2019

V uplynulém ročníku Chance ligy pořádaly kluby Hokejovou tombolu 50:50, ve které jste mohli vyhrávat nemalé peněžité částky. Jednu polovinu si vždy domů odnesl šťastný fanoušek a druhá polovina putovala do klubu. Ty v případě Vsetína putovaly do stavby nové hokejové střelnice, kterou již nyní mohou naplno využívat vsetínští hokejisté. Mimo střelnici prostředky putovaly i na celkovou rekonstrukci haly, ve které je hokejová střelnice umístěna. Podívejte se na naši reportáž, kde se o nové hale rozpovídali předseda klubu Libor Forch, trenér Lubomír Konečný a kondiční trenér Tomáš Frolo.

Dnes v 17:30 | Muži
HC Baník Sokolov