Vstupenky online
.

Vsetín zajíždí do Hodonína prolomit střeleckou smůlu

Jiří Kubják • 05.08.2010

V pátek 6.8. mají na programu hokejisté VHK Vsetín druhý přátelský zápas, tentokrát se střetnou na zimním stadioně v Hodoníně s místními Drtiči. Trenérské duo Jurík, Štraub už bude moci počítat s velezkušeným Michalem Šafaříkem. Čtyřiatřicetiletý obránce by se měl zařadit do první obranné dvojce. Podaří se valachům odvézt z úzkého hodonínského ledu první výhru? Uvidíme po utkání, které začíná v 18.00 a sledovat ho můžete v rámci změn stavu.

V předešlém utkání proti Piešťanům vyšel Vsetín střelecky naprázdno a tak mohl loňský suverén druhé nejvyšší slovenské soutěže slavit první výhru v základní hrací době v poměru 4:0. Hodně prostoru na ledě dostali hráči vsetínské juniorky a staršího dorostu, kteří by měli letos tvořit především čtvrtou formaci. I přes usilovnou snahu a dobrého dojmu ze zápasu ani 40 střel nestačilo ke kapitulaci piešťanského gólmana. Na jižní Moravu do rodného města T.G. Masaryka jedou tedy v pátek zelenožlutí především zlomit střeleckou smůlu.

Hodonín zápasem proti VHK zahajuje svůj kolotoč přípravných zápasů. Stejně jako vloni, i letos se budou Drtiči spoléhat na dvě velká jména. Tím prvním je opora v brance Petr Tuček, který se může pyšnit třemi sezonami v barvách extraligového Zlína. Druhou osobností je bezesporu útočník Petr Peš jakožto nejproduktivnější hráč v historických tabulkách modrooranžového celku. Tuhle dvojci poté doplňují zástupci hráčů ze Slovenska, např. Petr Salajka, či pro vsetínské fanoušky velice známý a kontroverzní útočník Jan Korotvička. Utkání, ve kterém bude platit především důrazná silová hra plná osobních soubojů, začíná v 18:00 na ledě Hodonína.

Předpokládané sestavy:

Hodonín: Tuček - Flamík, Komárek, O.Podešva, Pokororný, Salajka - Jurásek, Korotvička, Kuba, Peš, Špok, Vaškovič.

Vsetín: Plšek (Hromada) – Šafařík, Spitzer, Šimek, Zavrtálek, Farda, Kapr, Lukeš – Brynecký, Vaněk, Tesařík, Ševčík, Martiník, Vaněček, Knebl, Korčák, Rapant, Badžo, Plachtovič, Sýs, Vítek, Klimek, Kozák, Kubo.

×
Dnes v   | Jun.
HC Technika Brno
VHK ROBE Vsetín