Vsetínský klub se zapojil do služby myGIVT.com

Klub • 31.10.2016

Nakupujete na internetu? A chcete podpořit vsetínský hokej? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, potěší vás služba myGIVT, do které se aktuálně zapojil VHK ROBE Vsetín. O co přesně jde? Službu naleznete nad horní lištou našeho webu, přes kterou se dostanete do sítě nejčastěji navštěvovaných e-shopů, jež se do služby též zapojily. Část peněz z vaší útraty, která se nijak nenavyšuje, poputuje vsetínskému klubu. Ten ji může použít například do investicí na mládež či na pomoc potřebným.

Aplikace je diskrétní a bezpečná, dělá pouze to, že přesměruje po kliknutí návštěvníky na stránku e-shopu s unikátním linkem, pomocí kterého daný e-shop pozná, že návštěvník přichází z myGIVTu a konkrétního webu. Kromě prokliků nesbírá žádná další data.

Více informací naleznete na mygivt.com

Nejčastěji kladené dotazy:

Je zboží na e-shopech dražší, když nakupuji přes mygivt.com? Budu platit něco navíc?
V žádném případě ne! Platíte úplně stejnou sumu a vidíte stejné ceny, jako kdybyste navštívili internetový obchod přímo. Nakupování přes myGIVT nestojí nic navíc.

Pokud já neplatím nic navíc a klub má službu zdarma, odkud se berou peníze?
Peníze plynou z konkrétních nákupů. E-shopy si poníží svoji marži a posílají ji myGIVTu. Část zůstane u něj, až 90% jde klubu.

Provedl jsem nákup přes mygivt.com, ale nebyl zaznamenán. Jak je to možné?

Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno