Vsetínští mladíci absolvovali soustředění ve Velkých Karlovicích

Redakce • 29.06.2018

Od neděle do středy (24.-27. června)se vsetínské mladé naděje připravovaly na sezonu na soustředění ve Velkých Karlovicích. Během něj na kolech zdolávali vrcholy a celkem najezdili cca 185 km. Zúčastnily se ročníky 2005, 2006, 2007 a 2009. Vsetínští trenéři toto soustředění aplikovali již po několikáté a pro jeho úspěch v tom budou nejspíš pokračovat i další sezony.

Na mladé hokejisty při soustředění dohlíželi Daniel Tesařík, Jan Dědek, Luděk Hryciow, Petr Neumann, Ondřej Němec a Jiří Hába. Postupně zdolali hned sedm vrcholů, jmenovitě Stanovnice, Makovský průsmyk, Lemešná, Kaplička na Štrčkové, Vsacká Tanečnice, Soláň a Ladův pramen. Na vrcholu Soláň je v horské chatě patřící spolumajiteli generálního partnera klubu firmy ROBE čekal sladký oběd. 

Mimo jízdu na kole měli hráči i suchou přípravu v areálu ubytování, která probíhala i formou her. „Splnilo to svůj účel, vyšlo nám počasí, děti si to užily a ve zdraví jsme se vrátili zpátky, což je nejdůležitější. Budu rád, když se příští akce v podobném duchu opět zopakuje,“ řekl k soustředění trenér Daniel Tesařík.

Fotogalerie:

×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov
×
Dnes v 13:15 | Jun.
Bílí Tygři Liberec
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 12:00 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HC Olomouc