Výsledkový servis mládeže: osmáci na závěr zdolali Olomouc i Zlín
Zatímco pátá, šestá i devátá třída už svou sezónu ukončily dříve, sedmáky a osmáky závěrečné zápasy ještě čekaly. Ten zvládli lépe hráči osmé třídy, kteří si tentokrát, posíleni o čtyři “navrátilce” z devítky, jednoznačně poradili s rivaly z Olomouce a Zlína. Sedmáci zakončili své počínání v náročné nadstavbové finálové části soutěže alespoň vítězstvím ve své poslední třetině sezóny.
9. ročník
Konečná tabulka, Soutěž 9. tříd, nadstavba 13:
pořadí | tým | Z | V | VP | PP | P | skóre | body |
1. | HC Oceláři Třinec | 28 | 17 | 5 | 1 | 5 | 108:62 | 62 |
2. | HC Kometa Brno | 28 | 19 | 1 | 2 | 6 | 174:90 | 61 |
3. | HC Vítkovice | 28 | 15 | 1 | 1 | 11 | 105:86 | 48 |
4. | HC Dukla Jihlava | 28 | 14 | 2 | 2 | 10 | 126:112 | 48 |
5. | VHK ROBE Vsetín | 28 | 14 | 0 | 2 | 12 | 116:102 | 44 |
6. | Warriors Brno | 28 | 9 | 1 | 4 | 14 | 121:152 | 33 |
7. | HC ZUBR Přerov | 28 | 7 | 3 | 1 | 17 | 86:125 | 28 |
8. | HC RT Torax Poruba | 28 | 2 | 2 | 2 | 22 | 86:125 | 12 |
Podrobná tabulka ZDE
Přehled zápasů 9. ročníku ZDE
8. ročník (U14)
pátek 24.3.2023
VHK ROBE Vsetín - HC Olomouc 8:3 (4:0, 1:3, 3:0)
Branky a nahrávky Vsetína:
4. Drozd (Dubec), 9. Bláha, 9. Kučerňák (Dubec), 15. Bláha, 35. Bláha (Drozd), 43. Kučerňák (Hynek), 49. Bláha (Dubec), 51. Dubec (Kučerňák, Spitzer)
Sestava Vsetína:
David Šturala – Filip Koňařík, Jakub Šedlbauer, Daniel Spitzer, Adam Hynek, Roman Dubec, Jakub Kučerňák, Adam Němec, Jáchym Klimša, Sebastian Drozd, Pavel Bláha, Jakub Krupa, Jan Plánka
Trenéři: Jan Dědek, Daniel Tesařík
Vedoucí týmu: Monika Spitzerová
pátek 28.3.2023
PSG Berani Zlín - VHK ROBE Vsetín 6:12 (2:3, 1:5, 3:4)
Branky a nahrávky Vsetína:
2. Krupa (Kučerňák), 5. Kučerňák (Dubec, Němec), 8. Drozd (Kučerňák), 25. Kučerňák (Koňařík), 25. Drozd (Bláha), 28. Němec (Krupa), 30. Němec (Hynek), 37. Koňařík, 45. Hynek (Vyškovský), 51. Dubec (Němec, Bláha), 54. Hynek (Dubec), 58. Drozd (Krupa, Kučerňák)
Sestava Vsetína:
Lukáš Vyškovský – Filip Koňařík, Jakub Šedlbauer, Daniel Spitzer, Adam Hynek, Roman Dubec, Marek Karola, Jakub Kučerňák, Adam Němec, Jáchym Klimša, Martin Fabián, Sebastian Drozd, Pavel Bláha, Jakub Krupa, Jan Plánka
Trenéři: Jan Dědek, Daniel Tesařík
Vedoucí týmu: Monika Spitzerová
Tabulka, Liga starších žáků "A", nadstavba sk. “D”
pořadí | tým | Z | V | R | P | skóre | body |
1. | HC VÍTKOVICE RIDERA | 18 | 15 | 1 | 2 | 130:58 | 31 |
2. | HC Oceláři Třinec | 19 | 11 | 2 | 6 | 103:86 | 24 |
3. | PSG Berani Zlín | 19 | 9 | 3 | 7 | 94:102 | 21 |
4. | HC Frýdek - Místek | 18 | 6 | 3 | 9 | 75:90 | 15 |
5. | VHK ROBE Vsetín | 20 | 5 | 1 | 14 | 114:145 | 11 |
6. | HC Olomouc | 18 | 5 | 0 | 13 | 66:101 | 10 |
Přehled zápasů 8. ročníku ZDE
7. ročník (U13)
sobota 25.3.2023
HOKEJ Uherský Ostroh - VHK ROBE Vsetín 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)
Branky a nahrávky Vsetína:
46. Drozd (Klimša, Hradil), 51. Drozd (Plánka)
Sestava Vsetína:
Marian Macíček - Jakub Šedlbauer, Libor Ibříšek, Filip Kret, Jan Plánka, Klára Martinková, Štěpán Haša, Sebastian Drozd, Matyáš Molek, Petr Mikula, Jakub Hradil, Jáchym Klimša, Adam Pončík, Jakub Žák, Jiří Šimek
Trenéři: Jan Podešva, Lubomír Štach
Vedoucí týmu: Michal Molek
Tabulka, Liga starších žáků "B", nadstavba 23-24
pořadí | tým | Z | V | R | P | skóre | body |
1. | HC KOMETA Brno | 14 | 13 | 1 | 0 | 106:29 | 27 |
2. | PSG Berani Zlín | 13 | 8 | 1 | 4 | 71:49 | 17 |
3. | HOKEJ Uherský Ostroh | 14 | 6 | 3 | 5 | 82:86 | 15 |
4. | SHKM Hodonín | 14 | 6 | 2 | 6 | 101:81 | 14 |
5. | HCM Warriors Brno | 13 | 7 | 0 | 6 | 77:63 | 14 |
6. | HC SPARTAK Uherský Brod | 14 | 4 | 3 | 7 | 73:95 | 11 |
7. | SKMB Boskovice z.s. | 14 | 5 | 0 | 9 | 74:117 | 10 |
8. | VHK ROBE Vsetín | 14 | 1 | 0 | 13 | 42:106 | 2 |
Přehled zápasů 7. ročníku ZDE
6. ročník (U12)
Tabulka, Liga mladších žáků "A", skupina 7 - Olomoucká
pořadí | tým | Z | V | R | P | skóre | body |
1. | HC Uherské Hradiště | 28 | 21 | 0 | 7 | 207:120 | 42 |
2. | HC Olomouc | 28 | 16 | 2 | 10 | 174:135 | 34 |
3. | PSG Berani Zlín | 28 | 14 | 2 | 12 | 174:158 | 30 |
4 | HK MD Šumperk | 28 | 12 | 5 | 11 | 163:154 | 29 |
5. | HC ZUBR Přerov | 28 | 12 | 4 | 12 | 138:132 | 28 |
6. | SK Prostějov 1913 | 28 | 13 | 0 | 15 | 140:166 | 26 |
7. | VHK ROBE Vsetín | 28 | 9 | 1 | 18 | 161:225 | 19 |
8. | HK Kroměříž | 28 | 6 | 4 | 18 | 108:175 | 16 |
Přehled zápasů 6. ročníku ZDE
5. ročník (U11)
Tabulka, Liga mladších žáků "B", skupina 23 - Zlínská
pořadí | tým | Z | V | R | P | skóre | body |
1. | HC Brumov - Bylnice | 27 | 27 | 0 | 0 | 383:110 | 54 |
2. | Tigers Zlín | 27 | 19 | 3 | 5 | 237:115 | 41 |
3. | HC Černí vlci R. p. R. | 27 | 17 | 1 | 9 | 290:180 | 35 |
4. | VHK ROBE Vsetín | 27 | 16 | 0 | 11 | 253:220 | 32 |
5. | PSG Berani Zlín | 27 | 14 | 1 | 12 | 240:208 | 29 |
6. | HOKEJ Uherský Ostroh | 27 | 11 | 1 | 15 | 213:269 | 23 |
7. | HC SPARTAK Uherský Brod | 27 | 8 | 1 | 18 | 172:290 | 17 |
8. | HC Bobři Valašské Meziříčí | 27 | 8 | 0 | 19 | 113:169 | 16 |
9. | HC Uherské Hradiště | 27 | 8 | 0 | 19 | 151:319 | 16 |
10. | HK Kroměříž | 27 | 3 | 1 | 23 | 90:262 | 7 |
Přehled zápasů 5. ročníku ZDE