Výsledky 3. kola Tipovačky

Redakce • 11.02.2008

V s e t í n – Mnozí z Vás jistě již nedočkavě očekávají konečné výsledky třetího kola naší-vaší tipovací soutěže. No, již nemusíte, právě jste se dočkali. V nejnapínavějším kole tipovačky se tentokrát rozhodovalo až opravdu v hodině dvanácté a my teď slavnostně oznamujeme, že vítězem 3. kola Tipovačky se stává Christmas, jenž o jediný bod porazil duo vítězů předchozích kol Katju a Suiho. A jak vypadá celkové pořadí po třech kolech? To zjistíte, když si přečtěte následující řádky…

Že bylo třetí kolo naší-vaší tipovačky napínavé až do poslední chvíle, jsme zmínili už výše. Důvodem, proč tomu tak bylo, byla především záludná otázka číslo dvě. V ní jsme na naše tipující připravili takový nepěkný, až ošklivý, chyták, když ani jedna ze tří nabízených možností nebyla správně. Byť nás většina tipujících správně odhalila, právě Christmas byl jedním z těch, kdo se nechal nachytat. Jeho nejbližší pronásledovatelé však nedokázali jeho pochybení využít a Christmas se tak přeci jen stal vítězem 3. kola naší soutěže.

V celkovém pořadí soutěže si upevnila vedení Katja, její náskok však rozhodně není nedostižný a zbývající soutěžící jistě udělají maximum proto, aby Katjinu cestu za celkovým vítězstvím ještě náležitě ztížili.

Tipovačka v tabulkách

Pro větší přehled zveřejňujeme konečnou tabulku po 3. kole Tipovačky:
Pořadí Přezdívka  Počet tipů   Body
  1.   Christmas       8        16
  2.   Katja           8        15
       Sui             8        15
  4.   Tomasso         8        14
       Matthew         8        14
       Mara King       7        14
  7.   Lukee           8        13
  8.   Vsetinak2       7         9
  9.   Angie           6         6
  10.  Simo            4         4

A také prvních deset příček v celkové tabulce Tipovačky po třech kolech:

Pořadí Přezdívka   Body
  1.   Katja        44
  2.   Sui          39
  3.   Christmas    37
  4.   Lukee        36
  5.   Matthew      35
  6.   Tomasso      33
  7.   Vsetinak2    29
  8.   Mara King    23
  9.   Angie        17
  10.  Simo         12

Správné odpovědi na vědomostní otázky pro 3. kolo Tipovačky

1. Do kterého týmu odešel před letošní sezónou člen loňského úspěšného týmu vsetínských juniorů Lukáš Mičulka?

Správná odpověď: Třinec.

2. Který hráč z tria Radim Hruška, Petr Hruška a Ondřej Hruška, nebyl v kádru juniorky HC Vsetín v sezóně, kdy poprvé získala titul Mistra ČR?

Správná odpověď: všichni tři byli na soupisce.

3. Kdo byl v základní části ELJ, v sezóně 2006/07 nejproduktivnějším vsetínským obráncem? (napovíme, že správné jsou tentokrát hned dvě možnosti, nám stačí jedna).

Správná odpověď: Matěj Stříteský nebo Radim Ostrčil.

Poslední, čtvrté, kolo Tipovačky

Ještě jednou vám připomínáme zápasy, které je možné tipovat v rámci posledního kola naší-vaší Tipovačky. Zároveň vás upozorňujeme na to, že i ti z vás, kteří by chtěli změnit svůj původní tip na utkání se Zlínem, které se odehraje až 20.2., mají možnost. Pokud jste však se svým tipem spokojeni, zůstane vám započítán ten původní. Vaše odhady na výsledky zápasů vsetínské juniorky můžete posílat na emailovou adresu hc-vsetin@seznam.cz

pátek 15.2. Vsetín – Vítkovice, tipujte do 17 hodin
sobota 16.2. Třinec – Vsetín, tipujte do 12 hodin