Junioři porazili Zlín a vrátili se na první místo tabulky

Jan Hrbáček • 25.09.2006

Z l í n - Vsetínští junioři vyjeli k dalšímu extraligovému zápasu do sousedního Zlína, kde se utkali se stejně starými hráči HC Hamé. Vyrovnané klání rozhodl svým druhým gólem ve 29. minutě vsetínský forvard Martin Podešva a na konečných 4:2 pro Vsetín upravil dvě minuty před koncem utkání Marek Knebl. Vsetín se posunul na první příčku B skupiny juniorské extraligy a pokračuje tak ve velmi dobrých výkonech ze začátku sezóny.

- 7.kolo so 23.9.17:00
Berani Zlín
2:4(1:2, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 19. Vaněk (Matula), 27. Karlíček (Ondráček) - 15. Podešva (Hrňa), 18. Hrňa, 29. Podešva, 58. Knebl. Rozhodčí: 06 - Jiří Škach, Machálek. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 123. Střely na branku: 45:30. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.
Berani Zlín: D. Sedlář - Přikryl, Černý, Karlíček, Matula, Beňa, Jordán, Bořuta, Záhorovský - Okénka, Ondráček, Brunec - Bula, Vaněk, Goiš - Jurík, Vlach, Čech - Jankovský, V. Sedlář.
VHK ROBE Vsetín: Verlič - Fabián, Farda, Haschka, Kapr, Mukuláštík, Stříteský - Freiberg, Hrňa, Knebl, Navrátil, Plachtovič, Podešva, Vrdlovec, Šupák, Švaňhal.