Z počátku vyrovnané utkání s Třebíčí končí pro dorostence vítězně

Anna Pavlína Sedláčková • 27.01.2023

Jako první se v utkání prosadila Třebíč, která si však své vedení udržela pouhou minutu než bylo vyrovnáno. O chvíli později, v 10. minutě padly hned dva góly, po jednom na každou stranu, takže do další části zápasu se vstupovalo za vyrovnaného stavu. Druhá třetina přinesla pouze jeden gól ve prospěch domácího Vsetína. Na počátku poslední periody se Valaši prosadili dvakrát, následně přišel od Třebíče gól v přesílení 5 na 3. Do konce utkání padly ještě dva góly ve prospěch Vsetína, kdy druhý z nich vstřelil Miklas a tím zkompletoval svůj hattrick.

Liga dorostu - 26.kolo pá 27.1.18:45
SK Horácká Slavia Třebíč
7:3(2:2, 1:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 9. Miklas (Koláček, Sadílek), 10. Ostrčil (Vaněk, Herman), 28. Kovář (Ostřížek, Kotrla), 45. Windegger (Kovář, Pala), 47. Miklas (Koláček, Windegger), 52. Žárský (Drábek, Kovář), 54. Miklas (Windegger, Kovář) – 8. Suchánek (Přibyl, Bartoš), 10. Přibyl (Lisý), 49. Přibyl. Rozhodčí: Poláček — Hendrych, Kunc. Vyloučení: 7:2. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 72. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2, 5:3, 7:3.

VHK ROBE Vsetín: Uhrin — Pala, Kotrla, Kučný, Sadílek, Herman, Vaněk — Drábek, Ostřížek, Koláček, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Windegger, Kovář.
SK Horácká Slavia Třebíč: Málek (54. Brož) — Rous, Mátl, Suchánek, Kříž, Doležal, Slavíček — Gross, Hájek, Ostrý, Přibyl, Hájek, Kijonka, Lisý, Bartoš.