Dorost ukončil sérii 14 proher, na ledě Poruby bere všechny body

Anna Pavlína Sedláčková • 26.02.2022

Na počátku první třetiny se hra držela spíše ve středním pásmu. Domácí Poruba poté dostala šanci v podobě přesilové hry, ale využít ji se Ostravanům nepodařilo. Stejná příležitost se naskytla i Vsetínu, ale ani tentokrát gól nepadl. Vsetínským dorostencům se podařilo prosadit až v druhé polovině druhé třetiny. Záhy ale bylo vyrovnáno. Až třetí třetina nakonec rozhodla, který z celků odejde jako vítěz.

Extraliga dorostu - 18. kolo - 2. část so 26.2.13:45
HC RT TORAX Poruba 2011
2:4(0:0, 1:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 38. Stasiuk (Vehovský, Moravec), 58. Janeček (Moravec) – 37. Škarka (Stodůlka, Raušer), 44. Škarka (Šedlbauer), 51. Koláček (Kovář), 60. Koláček. Rozhodčí: Blaha – Gebauer, Přecechtěl. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Střely na branku: 44:31. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.

HC RT TORAX Poruba 2011: Mareček (Chylík) – Pavlíček, Janeček, Jeřábek, Michalčík, Glos, Kalužík – Vehovský, Moravec, Stasiuk – Veselý, Kršík, Šrubař – Konečný, Wendelín, Wardas.
VHK ROBE Vsetín: Čada – Stodůlka, Kučný, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Bartoněk, Koláček, Juráň, Pořízka, Vaněk, Kovář, Šárka, Pejchal, Raušer.