Dorost v Porubě prohrál, Valaši se na ledě tabulkového souseda neprosadili

Alena Ryšavá • 15.01.2022

K sobotnímu utkání vyrazili dorostenci do ostravské Poruby. První třetina zápasu se nesla ve vyrovnaném duchu a branky k vidění nebyly. Ve druhé části hry došlo k rozhodnutí o výsledku klání, o které se dvěma přesnými zásahy v rozdílu minuty a půl postarala domácí Poruba. Vsetín se na ledě svého tabulkového soupeře nezmohl ani na jeden gól, naopak domácí skóre v poslední části hry upravili na konečných 3:0 a v tabulce odskočili Vsetínu na rozdíl pěti bodů.

Extraliga dorostu - 8. kolo - 2. část so 15.1.12:15
HC RT TORAX Poruba 2011
3:0(0:0, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 32. Šrubař (P. Sobol, Michalčík), 33. Stasiuk (Janeček), 54. Janeček (Šrubař, P. Sobol). Rozhodčí: Rapák – Bubela, Antony. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0.

HC RT TORAX Poruba 2011: Chylík – Pavlíček, Janeček, Jeřábek, Michalčík, Glos, Kalužík – Vehovský, Moravec, Stasiuk – Konečný, Kršík, Sobol – Veselý, Šrubař, Wardas. Trenér: David Moravec
VHK ROBE Vsetín: Konečný – Stodůlka, Kučný, Šedlbauer, Herman, Rigo, Bartošek, Koláček, Juráň, Vaněk, Škarka, Frolo, Pejchal. Trenér: Jan Dědek