Junioři dostali v derby výprask od Hamé

Kristýna Guricová • 25.10.2006

V s e t í n - V sobotu v pravé odpoledne skřížili své hole na buly junioři Vsetína a Zlína v dalším východomoravském derby. Hned v 5. minutě se dostal Zlín do vedení brankou Vaňka. O tři minuty později zvyšoval Bula a drtivý nástup Zlínských korunoval ve 12. minutě Ondráček. O minutu později odpověděl Švaňhal, ale o chabou naději přišli domácí v polovině druhé třetiny, kdy na 4:1 zvyšoval Puna. V závěrečné části pak už jen zlínští Bula a Karlíček uzavřeli skóre zápasu na pro Vsetín nelichotivých 1:6. Zlín tak výhrou Na Lapači upevnil svou vedoucí pozici v tabulce juniorské extraligy.

- 16.kolo so 21.10.12:00
Berani Zlín
1:6(1:3, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 13.Švaňhal (Farda) - 5.Vaněk (Korčák), 8.Bula, 12.Ondráček (Bula, Mikšovský), 30.Vlach (Jordán), 41.Bula (Ondráček), 50.Karlíček (Vlach). Rozhodčí: Mrkva R. - Adámek R, Novotný J. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 150. Střely na branku: 27:33.
VHK ROBE Vsetín: Verlič - Fabián, Farda, Haschka, Lukeš, Pokora, Stříteský, Sznapka - Ciupa, Hrňa, Knebl, Mičulka, Navrátil, Plachtovič, Podešva, Šupák, Švaňhal, Varga, Vrdlovec
Berani Zlín: Sedláček - Beňa, Bořuta, Černý, Jordán, Karlíček, Magušin, Matula, Záhorovský - Brunec, Bula, Goiš, Jurík, Korčák, Mikšovský, Okénka, Ondráček, Puna, Suk, Vaněk, Vlach