Junioři v Porubě třikrát vedli, nakonec berou jeden bod

Helena Hegeďová • 20.02.2022

K 39. kolu Ligy juniorů se Valaši vydali na led Poruby. Zde po 16. minutách vedli o dva góly, ale domácí ještě do konce první třetiny srovnali. Ostrava našla odpověď i na další dva góly Vsetína a utkání tak pokračovalo prodloužením a samostatnými nájezdy, v kterých byli úspěšnější domácí.

Liga juniorů - 39.kolo ne 20.2.14:30
HC RT TORAX Poruba 2011
5:4sn(2:2, 0:1, 2:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 19. Černý (Halata, Lysoněk), 20. Lysoněk (Halata, Hlaváč), 48. Lysoněk (Ludvík), 60. Halata (Ludvík, Černý), rozh. náj. Macias – 13. Mojžíš (Bachánek, Veselý), 16. Veselý (Machů, Maštalíř), 27. Broža (Janíček, Prčík), 53. Fojtík (Liss, Przybyla). Rozhodčí: Pavel – Rychlý, Bubela. Vyloučení: 6:4. Využití: 2:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4.

HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž – Fišara, Macias, Kelnar, Černý, Dinmukhammed, Ludvík – Siekierka, Lysoněk, Hradil, Kolat, Prokeš, Mikula, Hlaváč, Halata, Koudelný, Elze.
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Hořejší) – Liss, Prčík, Machů, Sýkora, Fojtík, Sviták, Mojžíš – Janíček, Maštalíř, Przybyla, Bednařík, Veselý, Bachánek, Ramert, Broža.