Valaši nestačili na Frýdek-Místek, rozhodla první třetina

Václav Trávníček • 26.09.2015

Vsetínští hokejisté se z Frýdku-Místku vracejí bez bodu. Rozhodly o tom tři inkasované branky v rozmezí čtyř minut první třetiny. Za farmu extraligového Třince se trefili postupně Luka, Kowalczyk a Christov. Ačkoliv pak svěřenci trenérů Jenáčka a Hlobila produktivitu Severomoravanů zastavili, branku se jim vstřelit nepodařilo. Ze souboje s lídrem soutěže tak odešli s porážkou 0:3. Další zápas sehraje Vsetín na státní svátek v pondělí, kdy doma vyzve nováčka z Kopřivnice.

2. liga - 5.kolo so 26.9.18:30
HC Frýdek-Místek
3:0(3:0, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 6. Luka (Christov), 7. Kowalczyk (Rufer, Franek), 9. Christov (Káňa). Rozhodčí: Krenželok – Hanzlík, Šimčík. Vyloučení: . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1698. Střely na branku: 3:0. Průběh utkání: 34:29.
HC Frýdek-Místek: Daneček – Dresler, Jeník, Heider, Foltýn, Kowalczyk, Polák, Kulhánek – Franek, Piecha, Sonnek, Klimša, Kovařčík, Rufer, Růžička, Schwarz, Káňa, Jaroš, Meidl, Luka, Christov.
VHK ROBE Vsetín: Hromada – Žák, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Řezáč, Báchor, Štědrý – Zůbek, Vaněk, Kolařík, Slováček, Dvořák, Vávra, Jurík, Daněk, Ambruz, Finsterle, Ondráček, Hruška.