Valaši vybojovali v Hodoníně cenné dva body

Radek Bařina • 28.11.2009

Dvoubodový balíček za vítězství 3:2 po prodloužení si z hodonínského ledu odvážejí hokejisté VHK Vsetín. Valaši předvedli na jihu Moravy kvalitní výkon, a byť brankou ze závěru prvního dějství prohrávali, hned po přestávce dokázali skóre otočit. V dalším průběhu ale hosté doplatili na problémy s koncovkou a také na četná vyloučení. A právě při hře ve třech proti pěti domácím inkasovali v úvodu poslední dvacetiminutovky vyrovnávací branku. Valaši se však nepoložili a v prodloužení byli za svou snahu odměněni vítěznou trefou z hole Ondráčka.

- 19.kolo so 28.11.17:00
SHK Hodonín
2:3p(1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 18. Vrba (Jurásek, Podešva), 41. Komárek (Peš, Vaškovič) - 23. Ondráček (Rajnoha, Štraub), 24. Zavrtálek (Štraub, Rajnoha), 63. Ondráček. Rozhodčí: Čech - Lošťák, Pospíšil. Vyloučení: 5:10, navíc Ondráček (VSE) 10 minut, Štraub (VSE) 10 minut+OK. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1765. Střely na branku: 36:29. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.
SHK Hodonín: Holeš - Komárek, Krajčík, Pokorný, Flašar, Salajka, Šimeček, Podešva - Peš, Jurásek, Vrba - Holuša, Korotvička, Hoza - Haring, Hollý, Vaškovič - Špok, Kuba, Hrtús
VHK ROBE Vsetín: Plšek - Horák, Rajnoha, Matula, Zavrtálek, Bořuta, Šimek - Ondráček, Štraub, Mokrejš - Sakrajda, Vaněk, Ševčík - Finsterle, Matějka, Mikeš