Rozpis letní přípravy pro mládež (aktualizováno 5.6.) | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 242 (22.6.)

Ve Vítkovicích se zrodila fotbalová remíza

Aleš Koňařík • 12.10.2003

O s t r a v a – Taktická defenzivní bitva s Vítkovicemi skončila fotbalovou remízou 1:1, jediný gól za Vsetín vstřelil ve druhé třetině Jiří Hašek. Po mizérii předchozího víkendu vyšla Vsetínu v posledních dvou kolech sázka na sice na pohled nikterak záživný, zato účelný defenzivní hokej. Vítkovice srazila absence elitního útočníka Kaděry, remízu nakonec domácí tým vydřel zásluhou branky Ficence, který potrestal jednu z mála chyb vsetínské defenzívy.

- 12.kolo ne 12.10.17:00
HC Vítkovice Ridera
VHK ROBE Vsetín
1:1p(0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Branky: 48. Ficenc (Hubáček, M. Tomášek) - 26. Hašek (Ambruz). Rozhodčí: Svoboda - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 3:6. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 3360.
HC Vítkovice Ridera: Trvaj - Kowalczyk, Černošek, Seman, Zápotočný, Ficenc, Chmelíř - Kaděra (41. Krenželok), Burger, I. Padělek - P. Míka, A. Padělek, Olesz - Irgl, Hubáček, M. Tomášek.
VHK ROBE Vsetín: Biegl - J. Polák, Luža, Jaškin, Frolo, Kuboš, Němec - Hudec, Štraub, Demel (41. Selingr) - Dubec, Vak, Stantien - Ambruz, Kovář, Hašek.
-

Ohlasy k utkání

Aleš Tomášek (Vítkovice): "Utkání nám nevyšlo. Vypadali jsme unaveněji než Vsetín, který navíc splnil naše očekávání a hrál velice koncentrovaně dozadu. Ke všemu se nám rozpadla první lajna, když po druhé třetině musel kvůli střevním potížím odstoupit Kaděra. A to je hráč, který rozhoduje zápasy. Momentálně nás táhne třetí lajna. Dolehl na nás útlum, potřebujeme to setřepat a dostat se z toho."

Zdislav Tabara (Vsetín): "Chtěli jsme bodovat a to se povedlo. Vyšla nám sázka na zabezpečenou obranu, Vítkovice jsme nepouštěli do přečíslení a situace jeden na jednoho jsme vyřešili. Povedlo se nám dokonce skórovat a Vítkovice potom hrály viditelně pod stresem. Dlouho jsme se bránili, ale nechali jsme si nakonec dát zbytečný gól z předbrankového prostoru, kdy dva hráči sjeli do rohu a byla z toho chyba."