Vsetín i přes výborného Štůralu nechal v Litvínově všechny body

Michal Kubáň • 02.02.2007

L í t v í n o v - Ani ve čtvrtém zápase Vsetín neporazil Chemiky, i přesto že do poloviny zápasu byl stav 0:0. Nováček ve vsetínské brance Štůrala několikrát vychytal vyložené šance Krušnohorců, kteří právě kvůli němu nevstřelili šest branek, jak tomu bylo v předchozích třech vzájemných zápasech. Skóre otevřel až ve 33. minutě Prorok a v úvodu třetí části přidal druhou branku Benda. Všechny velké šance Valachů vychytal bezchybný brankář Chemiků Hořčička. Nyní následuje reprezentační pauza a hned 14. 2. Valaši poměří síly doma proti Kladnu.

- 48.kolo pá 2.2.17:30
HC Litvínov
2:0(0:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 33. Prorok (Reichel), 41. Benda (Jenáček). Rozhodčí: Jebavý - Čech, Chytil. Vyloučení: 7:9, navíc Šlégr (Litvínov) 10 min. . Využití: 1:0. Diváci: 4215. Střely na branku: . Průběh utkání: .
HC Litvínov: Horčička - Hranáč, Šlégr, Punčochář, Nikolov, Gýna, Skuhrovec, L. Poživil - Kubinčák, Reichel, Prorok - Jenáček, Branda, Benda - Jánský, Lukeš, Trávníček - Bednařík, Kopecký, Sklenička. Trenéři: J. Hübl st. a Rosol.
VHK ROBE Vsetín: Štůrala - Mocek, Andersons, Bobček, Ostrčil, Šmach, Stříteský - Darzinš, Fadrný (21. Navrátil), Dubec - Näätänen, Hubáček, J. Hruška - Davídek (41. Hrňa), Sabol, Grill. Trenéři: Vlach a Kopřiva.

Ohlasy k utkání

Jaroslav Hübl st. (Litvínov):
"Protože jsme měli získat tři povinné body, tak to pro nás bylo hodně těžké. Vsetín dobře bránil a nám chyběl v koncovce větší klid." Břetislav Kopřiva (Vsetín):
"Myslím, že jsme herně nepropadli, což je pro nás důležité. Sice jsme prohráli, ale domácí jsme donutili hrát nadoraz až do konce."