Vsetínskou sérii výher uťali hokejisté Frýdku-Místku

Jan Tajzler • 11.02.2014

Každá série jednou končí. O tom se přesvědčili hokejisté Vsetína v ostravské Porubě, když nestačili Frýdku-Místku. Za domácí navzdory původním předpokladům nastoupil i Marek Ivan a jeho přítomnost na ledě byla znát. Frýdek se ujal v prvních minutách vedení, druhou branku přidal v prostřední periodě v čase 26:05 zásluhou Ivana. Vsetínští se však v rozmezí padesáti vteřin dokázali dvakrát prosadit a srovnat, ovšem ještě před koncem druhé třetiny šli domácí znovu do vedení. Hned zkraje závěrečné části srovnal Ševčík, ale v poslední desetiminutovce Frýdek definitivně strhl vedení na svou stranu, a stal se tak jediným týmem v soutěži, proti kterému zelenožlutí neuhráli ani bod.

2. liga - 41.kolo út 11.2.18:00
HC Frýdek-Místek
7:4(1:0, 2:2, 4:2)
Branky a nahrávky: 3. Samiec (Podešva, Stránský), 27. Ivan (Stránský, Podešva), 38. Ivan (Podešva, Stránský), 52. Gogolka (Ovšák), 55. Gogolka (Mach, O.Sluštík), 58. Mach (Gogolka), 60. Gogolka (Samiec) – 28. Kajaba (Tichý, Daněk), 28. Hurtík, 42. Ševčík (Mikšovský, Žák), 60. Kajaba (Miksošvský, Vaněk). Rozhodčí: Šutara, Rychlý, M.Vengřín. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: 101. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 6:3, 6:4, 7:4.
HC Frýdek-Místek: Chvostek, (Kubáň) – Samiec, Podešva, Čintala, Ovšák, Měkýš, Gajda, Gogolka, Ivan, Stránský, Richter, Kopún, Mach, Mamula, J.Sluštík, O.Sluštík, Kolařík, Krutil.
VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Hurtík, L. Vrba, Farda, F. Vrba, Báchor, Tichý, Žák – Kajaba, Vaněk, Ambruz – Kubo, Ševčík, Mikšovský – Zúbek, Podešva, Vítek – Kývala, Daněk, Hruška.