Další zkušenost pro Vsetín! Na Lapači pokračuje Branislav Rehuš

Redakce • 01.06.2020

Vedení VHK ROBE Vsetín dotáhlo k podpisu další smlouvu. Na Lapači pokračuje jednatřicetiletý útočník Branislav Rehuš, jenž oblékal zelenožlutý dres již v loňské sezoně. „Braňo je pracovitý hráč, velice platný směrem dopředu i dozadu. Na ledě udělá spoustu černé práce, dokáže připravit i vstřelit gól. Zároveň dodá našemu omlazenému kádru potřebné zkušenosti,“ uvedl jednatel klubu Daniel Tobola.

Branislav Rehuš (24. prosince 1988) je odchovancem Senice. Kromě slovenských soutěží v minulosti okusil zámořskou OHL, evropskou EBEL a zahrál si i ve Francii nebo Dánsku. V loňské sezoně byl důležitým článkem vsetínské sestavy, naskočil do 55 zápasů, ve kterých si připsal 31 kanadských bodů (14 + 17) a v hodnocení +/- získal 13 kladných bodů.

Aktuální kádr VHK ROBE Vsetín:

• Brankáři: David Gába, Jakub Málek.
  • Obránci: Jan Bartko, Michal Hryciow, Jakub Jenáček, Tomáš Kudělka, Tom Ondračka, Ondřej Smetana, Lubomír Štach.
  • Útočníci: Jakub Babka, David Březina, Adam Gajarský, Sebastian Gorčík, Adam Hořanský, Radim Kucharczyk, Antonín Pechanec, Roman Půček, Branislav Rehuš, Vojtěch Šilhavý, David Vítek, Roman Vlach.

Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava