Ledová klapka 2021: Vsetín bodoval reportážním videem a obhájil loňské stříbro

Redakce • 14.06.2021

Čtvrtý ročník ankety Ledová klapka, která oceňuje nejlepší hokejová videa České republiky, zná své vítěze. Na pomyslné stupně vítězů vystoupalo i reportážní video VHK ROBE Vsetín k výročí zastřešení Zimního stadionu na Lapači, které ve své kategorii obsadilo druhé místo za první Spartou Praha a před třetími Českými Budějovicemi. O umístění rozhodla odborná porota. Valaši tak získají trofej a voucher na nákup audio/video zařízení či příslušenství v hodnotě 10 tisíc korun k ještě lepší práci s audiovizuálním obsahem.

1. místo: HC Lvi Břeclav

Do poroty zasedli profesionálové z oboru, například z agentur 2Score, Ipsos Marketing nebo MediaGuru.cz. Vsetín bodoval v kategorii „Reportážní video“. Na konečném druhém místě se umístila reportáž k výročí 35 let od chvíle, kdy Zimní stadion na Lapači získal svoji dnešní podobu. Video zastřešilo celou kampaň, v rámci které klub připravil dřevěný vzpomínkový box „Lapač 35“ nebo unikátní tematické tričko. Fanoušci si rovněž mohli přečíst rozhovor se stavbyvedoucím Štěpánem Stančíkem, jenž měl na starosti zastřešování, dozvědět se, jaký vztah mají ke stadionu sami vsetínští hokejisté, jakými fázemi si Lapač v minulosti prošel a jak dnes funguje nebo odkud se vzala jeho ikonická střecha sedlovitého tvaru.

Videa VHK ROBE Vsetín bodovala také v předchozích třech ročnících Ledové klapky. V roce 2018 Valaši (tehdy ještě v jediné vyhlašované kategorii) celou anketu vyhráli s videem Tací sa nerodí na rovině. Loni získali druhé místo za video k 80. narozeninám klubu. V uplynulé sezoně pomyslné stříbro obhájili.