Marodi se vrací

Aleš Koňařík • 15.11.2001

V s e t í n – Snad poprvé v probíhající sezóně měli vsetínští trenéři na čtvrtečním tréninku stoprocentní účast hráčů. Kromě dlouhodobě vyřazeného Jaškina, jehož start je v letošním ročníku nepravděpodobný, se na led v plné zátěži vrátili Vlach, Biegl, Polák, Streit i Kucharczyk. Po odchodu Burgra tak z poslední sestavy z utkání s Havířovem nezbyl kámen na kameni.

Čerstvá posila ze slovenské Nitry Martin Kotásek se pravděpodobně objeví na křídle Vlachova útoku. Složení jednotlivých formací pro páteční zápas s Kladnem by mělo vypadat následovně: Biegl – Štrbák, Němec, Kotásek, Vlach, Demel – Kuboš, Hriňa, Streit, Hudler, Veselý – Polák, Šafařík, Kucharczyk, Vaic, Sochor. Místo tak nezbylo na reprezentanta Petra Vampolu, do základní sestavy se nevešel ani Pavel Beránek.

Vsetínský manager Oldřich Štefl zaznamenal další úspěch v boji s akciovou společností HC Slovnaft. Ta byla ve středu vyloučena ze svazu ledního hokeje. Stále však není rozhodnuto o tom, kdo bude mít nárok na odstupné za Dopitu a Martina Paroulka, kteří v létě odešli do NHL. Za stávající situace má k částce o minimální výši 100.000 USD (zřejmě zkrácené o dlužné částky zmíněným hráčům) blíže Oldřich Štefl.