permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1972 (19.9.2024)

Mládež: Sedmáci na Třinec vyzráli, šesťáci nikoliv

Václav Trávníček • 06.10.2008

V s e t í n - Další zápasy mají za sebou mladší vsetínští žáci. Šesté a sedmé třídy pod vedením kouče Libora Forcha změřily síly s vrstevníky z Třince. Zatímco šesťáci soupeři podlehli, sedmákům chyběl jediný gól, aby Ocelářům nadělili desítku. Hattrickem se blýskl Grygar s Motlochem, pom dvou zásazích si připsal Forch a šesťák Tydlačka.

6.třída pod vedení trenéra Libora Forcha

Třinec - Vsetín 6:4

Branky: Tydlačka 2, Mikula a Janošek 1

Očima trenéra Forcha: "První prohra 6.třídy v nové sezóně nás potkala v Třinci, který doposud neměl žádné oslnivé výsledky.Naši šesťáci nastoupili k zápasu jakoby bez zájmu,což mělo za následek, že v rozmezí dvou minut v 11 a 13 min. jsme prohrávali 3:1. Přestože jsme dokázali vyrovnat na 3:3,kluci se do zápasu nedostali a dalšími hrubými chybami,kterých bylo až dost, jsme dali soupeři možnost, aby o zápase rozhodl ve svůj prospěch. V dnešním zápase můžeme vyzdvihnout jedině brankáře Tomáše Hanáka."

7.třída pod vedení trenéra Libora Forcha

Třinec – Vsetín 1:9

Branky: Motloch a Grygar 3, Forch 2, Ščotka 1

Očima trenéra Forcha: "Přestože mužstvo sedmáků opět nenastoupilo v plné sestavě, protože někteří pomáhali bodovat mužstvu osmáků a Zdenek Děrkas se nominoval na velký turnaj v tenise na Floridě, stačil průměrný výkon k dalšímu vítězství v řadě."

Dnes v 12:30 | 9.tř.
HC Kometa Brno