80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín 3:1 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Proběhne třetí ročník akce Školky sportují s VHK

Redakce • 12.06.2018

Ve čtvrtek 14. června se opět po roce sejdou vsetínské mateřské školky, aby společně se zástupci klubu VHK ROBE Vsetín prožili zábavné sportovní dopoledne na hřišti s umělým povrchem u Kostky. Pro děti z jednotlivých školek je opět připraveno několik disciplín, ve kterých budou mezi sebou soutěžit. V suchém tričku z dopoledne nevyjdou ani paní učitelky, pro které je připraven program také.

Absolutní prvenství bude letos obhajovat Mateřská školka Kobzáňova, přesněji její druhé družstvo, jelikož při větším počtu dětí v jedné školce se děti rozdělují do více družstev. Loňský ročník doprovodilo skvělé slunečné počasí a organizátoři věří, že podobně tomu tak bude i letos. Akce je přístupná i pro širokou veřejnost. Těšíme se ve čtvrtek!

Video z loňského ročníku

Reportáž z loňského ročníku

Uskutečnil se 2. ročník akce Děti sportují s VHK »

Dnes v 18:00 | Dor.