První přípravu sehraje Vsetín v Polsku

David Schlegel • 03.08.2004

V s e t í n - První přípravný zápas na nadcházející sezónu čeká hokejisty Vsetína v Polsku. Soupeřem jim od 17 hodin bude tým Dwory S.A. Unia Oświęcim, který loni získal polský titul. Hokejisté Osvětimi již mají za sebou dva přípravné zápasy. Oba sehráli proti Ocelářům z Třince. Na domácím ledě podlehli svému soupeři ze Slezska 1:5, v Třinci uhráli remízu 2:2. V dresu polského šampóna nastupovali loni i bývalý hráč Havířova, Opavy, Zlína a naposledy Slovanu Bratislava Miroslav Javín a českobudějovický Milan Filipi.

Osvětim nastoupila v posledním přípravném utkání v Třinci v tomto složení:
Jaworski (Witek) – Zamojski, Piekarski, Klisiak, Stebnicki, Puzio – Cinalski, Kozak, Jaros, Jakubik, Wojtarowicz – A. Kowalówka, Połącarz, Modrzejewski, Stachura, Radwan – Gabryś, Noworyta, Ryczko, S. Kowalówka, Nastoupili ještě Wieloch a Bibrzycki.
Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov