Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1052 (k 6.8.)

Ročník 2010 veze z mezinárodního turnaje medaile

Redakce • 08.04.2019

Od pátého do sedmého dubna, se na zimním stadionu v Novém Jičíně uskutečnil mezinárodní turnaj. Zúčastnilo se ho 27 týmů ze 6 zemí Evropy. Turnaj O Evropského hokejového krále se po základní části rozdělil na tři turnaje, kde se hrálo o 3 x 3 sady medailí. O evropského krále, prince a páže. Turnaj tedy měl náboj až do samotného závěru. Ve skupině "O korunu evropského pážete" se z vítězství nakonec radovali právě vsetínští hráči. Celý turnaj pak ovládly Košice.

Sestava VHK:

  • Marian Macíček, Jan Plánka, Libor Ibříšek, Pončík Adam, Hradil Jakub, Kret Filip, Mikula Petr, Malý David, Šimek Jiří, Žak Jakub, Zezulka Tomáš.

Zápasy VHK ve finálové skupině:

Hodnocení trenéra Jana Podešvy:

  • Kluci ročníku 2010 změřili síly na mezinárodním turnaji v Novém Jičíně s 27 týmy. Po dni a půl byl turnaj rozdělen do tří skupin. Naši kluci byli přiřazeni do skupiny o korunu evropského pážete, kdy skupinu vyhráli a musím smeknout klobouk jak se s tím poprali. Za celý turnaj s nimi nebyl problém a byla radost s nimi trávit čas. Myslím si, že pohár za 1. místo je krásná tečka za sezonou. Sem rád za kluky, že si z turnaje odváží pohár. Děkujeme rodičům za super podporu na turnaji a děkuji Pavlu Hradilovi za to, jak mně s klukama pomohl. Také děkuji hlavně klukům za celou sezonu. Byla s nimi radost pracovat.