Sedmáci VHK vstoupili do sezony na výbornou a vedou tabulku

Redakce • 19.09.2022

Sedmákům VHK začala sezona již minulý týden a hned úvodní zápas jim vyšel famózně, když na Lapači triumfovali nad Kroměříží 29:0. Ve druhém kole pak vsetínští mládežníci zajížděli do Valašského Meziříčí z různých důvodů v okleštěné sestavě pouze s jedenácti hráči a hráčkami v poli. I zde ovšem dokázali hlavně díky týmovému zodpovědnému výkonu zvítězit v poměru 3:1.

S plným bodovým ziskem a impozantním skóre 32:1 tak sedmáci VHK zatím vévodí tabulce Zlínské skupiny ligy starších žáků "B" a příští tento týden již vyhlížejí svého dalšího soupeře, tentokrát z Brumova - Bylnice.

Sestava 7. třídy v uplynulých dvou zápasech:

Haša Štěpán, Hradil Jakub, Ibříšek Libor, Klimša Jáchym, Kret Filip, Maňák Daniel, Martinka Tomáš, Martinková Klára, Molek Matyáš, Mikula Petr, Šimek Jiří, Planka Jan, Kostrbel Vojtěch, Křenková Daniela, Pončík Adam, Žák Jakub, Šedlbauer Jakub, Macíček Marian, Randýsek Pavel.

Trenéři:

Jan Podešva, Lubomír Štach. Vedoucí mužstva: Michal Molek.

Foto: Adéla Kretová