Vítejte na novém webu VHK Vsetín

Redakce • 19.11.2015

Valašský hokejový klub představuje svoji novou webovou prezentaci. Stránky z roku 2009 byly nahrazeny novými, které se vám pohodlně zobrazí i na vašich chytrých telefonech nebo tabletech. Protože byl nový web v plánu již od minulé sezony, jsme rádi, že se tuto akci podařilo dotáhnout do konce.

Po dlouhých letech se podařilo konečně zmodernizovat naše webové stránky, které již nevyhovovaly uživatelskému chování na internetu. V dnešní době na web podle statistik zavítá polovina lidí z mobilních přístrojů a nové stránky se všem zařízením přizpůsobí pro mnohem pohodlnější a přehlednější prohlížení. Modernější pojetí stránek pomůže i v marketingové rovině či při prezentaci partnerů klubu.

Stránky se skládají ze tří hlavních sloupců. Levý sloupec je nové intuitivní menu pro ještě snadnější přístup na jednotlivé sekce na webu. Hlavní sloupec, tedy obsahový sloupec uprostřed stránek, nabízí náplň webu. Díky přehlednému rozvržení článku v popředí stránky se vám jen tak nějaká zpráva neztratí. Naleznete zde i anketu nebo přehledné výsledky mládeže. Pravý sloupec je vesměs informační, najdete zde aktuální zápasy mužů, rozpis ledu, bleskovky a také tabulku soutěže.

„Je dobře, že se klub snaží býti moderním. Máme výborný nový web! Je jedním z těch základních kroků býti moderním týmem, který má ambice a chce postoupit do vyšší soutěže. I takové věci k tomu patří,“ komentoval novinku kapitán VHK Daniel Vaněk.

Výhody responzivního designu webu

• Z dat přístupů uživatelů na webové stránky ukazují, že za posledních 12 měsíců se přístupy z mobilu a tabletu zvýšil už na 30 % přístupů ze všech přístupů na web. Což je srovnatelné číslo obecně přístupů z mobilů a tabletu na českém internetu.
  • Responzivní web se zobrazuje a přizpůsobuje velikosti zařízení, odkud fanoušek/uživatel na web chodí - zda přes mobil, tablet nebo klasické PC. Velkou výhodu je, že na malém displeji (oproti PC) chytrého telefonu se vzhled webu automaticky příspůsobí pro lepší ovladatelnost prstem včetně zobrazení textů, fotek, tabulek a dalších komponent webu.
  • Na mobilu a tabletu už nemusíte dvěma prsty zvětšovat obsah webu. Nové stránky mají pohodlnější ovládání.
  • Nové centrum mládeže: všechny důležité informace k mládeži naleznete pohromadě na jednom místě na homepage webu
  • Spojte se námi pomocí našich sociální sítí, jejichž ikonky jsme umístili v hlavičce webu
  • Velikost fotek: Na webu budou používány velké rozměry fotek pro kvalitnější uchování zážitků a momentek nejen z hokejových utkání..
  • Upravené a přehlednější vertikální menu nabídne rychlou a intuitivní navigaci na webu