Vrací se přestávková soutěž s Datartem!

Redakce • před 3 dny

Středeční utkání se Sokolovem nabídne souboj dvou týmů z popředí tabulky. Bojovat o hodnotné poukazy budou moct také fanoušci. Partner klubu společnost DATART totiž věnuje do přestávkové soutěže každého domácího utkání ceny v podobě poukazů na nákup elektroniky v celkové výši 15 tisíc korun. Oblíbená soutěž se vrací právě na utkání s Baníkem.

V čem soutěž spočívá? Je to jednoduché. Stačí si u kamelotů v areálu Zimního stadionu Na Lapači zakoupit tiket v hodnotě 50 korun. Všechny tikety půjdou do slosování a systém následně vybere pět šťastlivců, kteří v přestávce po druhé třetině mohou na ledové ploše otestovat své střelecké schopnosti. Šanci na úspěch tak máte pětkrát větší, než u předchozí hokejové tomboly, kde se losoval pouze jeden výherce. Už v tento moment získá všech pět střelců automaticky poukaz do prodejní sítě DATART v hodnotě 500 korun. Jeho hodnotu pak mohou navýšit podle toho, který otvor ve speciálně upravené hokejové brance na ledě trefí. Celkovou výhru může každý střílející navýšit až o dva a půl tisíce, které se přičítají ke zmiňované pětisetkoruně. Ve hře je tak pro všechny soutěžící dohromady až patnáct tisíc korun! Střílet se bude plastovým míčkem a to z prostoru kruhů. Každý ze soutěžících má jeden pokus na to, aby otvor trefil.

Dnes v 16:45 | Dor.
SK Horácká Slavia Třebíč