Junioři vybrali jestřábí hnízdo a opět navýšili náskok v čele!

Dominik Tobola • 04.01.2013

Junioři VHK vstoupili do nového roku tak, jak skončili ten předešlý. Prostějov byl vypleněn v poměru 5:1. Ač účet otevřeli domácí a to záhy po začátku utkání, byli to právě hosté, kteří po zbytek utkání kontrolovali tempo hry. Nejprve srovnal Báchor a poté v polovině utkání vstřelil vítěznou branku kapitán Josef Daněk. A když poté navýšili náskok dvakrát Kajaba a Tomáš Žabčík, bylo rozhodnuto, že Valaši navýší svůj náskok v čele. Havířovská prohra na ledě Poruby znamená patnáctibodové manko pro Severomoravany.

LJ - 21.kolo pá 4.1.
LHK Jestřábi Prostějov
1:5(1:1, 0:1, 0:3)
Branky a nahrávky: ? - 9. Báchor, 32. Daněk (Valentík, Koutník), 50. Kajaba, 60. T. Žabčík (Kývala, Daněk), 60. Kajaba (Žák, Tobola). Rozhodčí: Klimecký - Mikšík, Valentík. Vyloučení: . Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 80. Průběh utkání: 1:0, 1:5.
VHK ROBE Vsetín: Kohn (Gottwald) - Valentík, Báchor, Žák, Vašíček, T. Žabčík, Z. Žabčík, Koutský, Horák - Kývala, Daněk, Štrbík - Kajaba, Tobola, Baroš - Ondra, Gromus, Koutník - Zvonek, Uchin.