Zdrcující závěr odvál Vsetínu úspěch v derby

Radek Bařina • 06.02.2013

Nešťastný zápas s krutou tečkou sehráli vsetínští hokejisté v derby ve Valašském Meziříčí. Když se v úvodu druhé třetiny dostali do vedení 4:2, nejspíš málokdo věřil, že bobří sídlo nakonec opustí bez bodu. Bílomodrým se ale v polovině závěrečné třetiny povedlo snížit, vycítili šanci a v poslední minutě a půl šokovali VHK dvěma vstřelenými brankami. Porážka 5:4 je o to bolestivější, že s největší pravděpodobností znamená ztrátu nadějí na zisk vytouženého čtvrtého místa po základní části.

2. liga - 39.kolo st 6.2.18:00
HC Bobři Valašské Meziříčí
5:4(1:1, 1:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 3. Bokroš (Voznica), 37. Coufal, 48. Coufal (Martiník), 59. Heča (Coufal), 60. Vajda (Mir.) - 19. Vaněk, 35. Hruška O. (Hruška P.), 38. Brezáni (Bajtek), 42. Vrba (Vaněk). Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 5:4.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák - Ambruz, Bokroš, Coufal, Heča, Lehečka, Machala, Lyzák, Martiník, Maršálek, Mikel, Schejbal, Smetana, Vajda, Varga Mir. Varga D., Varga Mar., Voznica, Prycl.
VHK ROBE Vsetín: Plšek - Žabčík, Vrba, Bezuška, Tichý, Hoďa, Tesařík - Vaněk, Zúbek, Mikšovský, Šiafutdinov, Vítek, Hruška O., Hruška P., Brezáni, Holík, Kajaba, Kubo, Bajtek.