Jaroslav Brož vypomůže Litvínovu

Jan Tajzler • včera

Útočník Vsetína Jaroslav Brož v rámci střídavých startů vypomůže marodkou zmítanému Litvínovu. Vsetínský hráč by se měl k týmu Vervy připojit v neděli, kdy chemici na domácím ledě přivítají Plzeň. Dohoda mezi oběma kluby je zatím stanovena pro tři nejbližší duely Tipsport extraligy. Brož by si tak měl za černožluté zahrát i na Kladně a poté v dalším domácím duelu s Libercem.

Vyjádření trenéra Luboše Roba:

„Máme více hráčů, kteří mají možnost startovat v Tipsport extralize. Jarda Brož měl střídavé starty do Litvínova domluvené už v minulé sezoně, kdy byl ve Slavii. Pražané tehdy brzy vypadli a on absolvoval celé play-off s Litvínovem, i když nenastoupil. Je tedy logické, že nás požádali, zda bychom ho uvolnili na nejbližší zápasy kvůli početné marodce. Z naší strany nemáme nic proti tomu, aby si naši kluci zkusili Tipsport extraligu. Pro nás trenéry je důležité, aby kluci nabírali sebevědomí, které pak mohou uplatnit v našem týmu.“