Čtvrtá třída si ve druhé polovině sezony drží neporazitelnost

Lubomír Konečný, trenér • 27.01.2014

Je pravda, že výsledky v této věkové kategorii nejsou tím nejpodstatnějším v rozvoji mládežnického hokeje a v rozvoji samotných hráčských dovedností. Na druhou stranu jako trenér jsem strašně rád a touto cestou chci také poděkovat klukům za předvedené výkony v jednotlivých zápasech, které zatím odehráli. Tento týden nás čeká jedno z nejtěžších utkání - proti Kroměříži - a doufám, že se nám podaří navázat na výkon, který jsme předvedli o uplynulém víkendu proti Uherskému Hradišti.

Radost ze hry a z vítězství je důležitá pro sebevědomí všech hráčů a lépe se potom pracuje na individuálních dovednostech a rozvoji každého hráče. Trénink lépe funguje a kluci si více uvědomují, proč musí na sobě tolik pracovat a jaké radosti to potom v zápasech přináší.

Souhrn dosavadních výsledků 2. poloviny sezony:

VHK Vsetín - PSG Zlín "B" 15:4

PSG Zlín "A" - VHK Vsetín 6:6