Hráči ročníku 2007 a mladší reprezentovali Vsetín na turnaji v Přerově

Redakce • 29.08.2019

O víkendu 24. a 25. srpna se vsetínští hokejisté ročníku narození 2007 a mladší zúčastnili silně obsazeného turnaje v Přerově. Na Hané postupně změřili síly s celkem domácích Zubrů a také Havířovem, Havlíčkovým Brodem, Frýdkem-Místkem a Táborem. Po vyrovnaných zápasech obsadili páté místo, nejlepším hráčem Vsetína na turnaji byl vyhlášen Jakub Frolo.

Hodnocení trenéra Lubomíra Konečného:

„Turnaj splnil mé očekávání. Potkali jsme se opravdu v konfrontaci se silnými týmy a to byl záměr. Byl jsem zvědavý, jak se s touto rolí kluci popasují a myslím si, že až na nepovedený zápas proti Havlíčkovu Brodu si kluci vedli dobře. První den nám výsledkově ani herně moc nevyšel, ale oba nedělní zápasy byly opravdu hodně vyrovnané. Myslím si, že kluci do toho dali všechno a to je pro ně samotné strašně důležité a posune je to zase o kousek výš v jejich hokejovém růstu.“

Sestava Vsetína:

Brankáři: Jakub Bitala, Richard Kocyán.
Hráči v poli: Tadeáš Pala, Dorian Škrabola, Jakub Kučerňák, Jiří Zezulka, Jakub Frolo, Adam Hynek, Lukáš Neumann, Jan Vašička, Petr Vašička, Lukáš Malý, Tomáš Mikulka, Kateřina Kočí, Filip Ondruš, Damien Stodůlka, Matyáš Fusek, Štěpán Drozd, Adam Němec, David Gach.

Výsledky Vsetína:

HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín 8:5 (5:2, 3:3)
VHK ROBE Vsetín – AZ RESIDOMO Havířov 5:4 (3:3, 2:1)
BK Havlíčkův Brod – VHK ROBE Vsetín 6:3 (2:0, 4:3)
HC Frýdek-Místek – VHK ROBE Vsetín 5:5 (3:2, 2:3)
VHK ROBE Vsetín – HC Tábor 3:4 (2:3, 1:1)

Konečné pořadí turnaje:

1. HC ZUBR Přerov