Informace pro výherce dresů z právě skončené aukce

Redakce • 24.04.2020

Aukce zelené a žluté sady dresů z narozeninové sezony 2019/2020 ve čtvrtek v noci skončila. Výtěžek 132 350 korun půjde na podporu klubu. Úspěšní dražitelé byli kontaktování prostřednictvím emailu. Největší zájem byl o žlutý dres útočníka Romana Vlacha (4 900,- Kč), který zaznamenal i nejvíce příhozů (42). Úspěšným dražitelům blahopřejeme!

Na záznam celé aukce se můžete podívat ZDE.

Jak si můžete svůj dres vyzvednout?

• V úterý a ve středu 28. a 29. dubna osobně ve fanshopu VHK ROBE Vsetín na zimním stadionu v čase 14 - 18 hodin. V tomto případě ve fanshopu za dresy bohužel není možné platit kartou.
  • Pokud Vám tento termín nevyhovuje, nemusíte nás nijak kontaktovat, nevyzvednuté dresy v tomto termínu budou automaticky rozeslány prostřednictvím PPL hned následující pracovní týden, tedy 4. - 8. května na adresu, kterou jste zadali při své registraci na www.sportovniaukce.cz. Řidič PPL Vás bude telefonicky kontaktovat (u registrace jste uváděli i telefonní číslo) a domluví se s Vámi na termínu předání. V tomto případě je možná platba kartou přímo u řidiče PPL.

Výtěžek z aukce půjde na podporu vsetínského klubu, který nebyl ušetřen dopadům pandemie koronaviru. „Současná situace ohledně pandemie koronaviru dolehla na celou společnost a náš klub není výjimkou. Věříme, že se život brzy vrátí do starých kolejí a budeme moci pokračovat v práci na nové sezoně. V tento moment ale ještě nejsme z nejhoršího venku. Proto plánujeme využít výtěžek aukce zelené a žluté sady dresů na podporu našeho klubu tak, abychom i v nadcházející sezoně mohli na Lapači bavit naše fanoušky dobrým prvoligovým hokejem,“ uvedl Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín.