Vstupenky online

Informace pro výherce dresů z právě skončené dražby

Redakce • 30.04.2021

Aukce domácích dresů hokejistů VHK ROBE Vsetín z uplynulé sezony skončila. Výtěžek 91 051 korun pomůže malému bojovníkovi Kubíkovi v rámci benefice hokejbalového turnaje Stoupa Cup. Více o celé akci se dozvíte kliknutím na tento odkaz. Úspěšní dražitelé dresů byli kontaktováni emailem, ke každému úboru náleží také certifikát potvrzující pravost dresu.

Každý krok se počítá. Tak se jmenuje letošní benefice hokejbalového turnaje Stoupa cup věnovaná pětiletému bojovníkovi Kubíkovi Mikšovskému. Aktivně se do ní zapojil i VHK ROBE Vsetín a to aukcí domácí sady dresů z uplynulé sezony 2020/2021. Celý výtěžek půjde právě na účet benefice.

Dle regulí letos vsetínští hokejisté nastupovali do domácích utkání v tmavé variantě dresů. Kromě dramatických bitev základní části v nich napsali velkolepý příběh také v předkole, čtvrtfinále a semifinále play-off, až nakonec získali pomyslné bronzové medaile. Sezona je v těchto dnech za námi a tak nastala pravá chvíle, aby dresy pomohly jinému bojovníkovi.

Kubík měl velmi komplikovaný porod, při kterém prodělal těžkou asfyxii, následně dětskou mozkovou obrnu. Tato nemoc zasáhla zejména jeho pohybový aparát a tím pádem je odkázán na pomoc maminky Zuzky a tatínka Adama. Ačkoliv je Kubíkův vývoj pomalejší, rodiče mají radost z jakéhokoliv jeho pokroku, z chuti pracovat a z trpělivosti, kterou Kubík v tomto boji má. Mentálně Kubík odpovídá dle testu svému věku, což je vzhledem k jeho fyzickému hendikepu až zázrak.

Aukce, která ve čtvrtek večer skončila, vynesla celkově 91 051 korun. Největší zájem mezi dražiteli byl o dres útočníka Radima Kucharczyka (8 200 korun, celkem 37 příhozů). Na celý průběh aukce se můžete podívat zde (klikněte).

Jaké jsou možnosti vyzvednutí dresu?

  • Osobní odběr ve výdejním okénku Fanshopu VHK
    • Každé úterý a středu (10 - 12 a 14 - 16 hodin) a každý čtvrtek (10 - 12 hodin). V případě znovuotevření obchodů se možnosti vyzvednutí rozšíří. 
  • Zaslání na dobírku domluvit na mailu: sekretariat@hc-vsetin.cz,
    • případně po telefonické domluvě na tel: 725 623 189