Klub děkuje vítězi hokejové tomboly

Redakce • 25.11.2019

Během sobotního utkání s Duklou Jihlava si fanoušci opět mohli zkusit své štěstí a zakoupit si tikety do Hokejové tomboly 50:50. Nesoutěžilo se pouze o peníze, ale také o autokosmetiku, kterou do tomboly věnovalo Auto Kelly. Celkem se prodalo 439 tiketů v hodnotě 50 Kč, které vítězi vynesly 10975 Kč. Tedy prozatím rekordní výhra v této sezoně.

Vítěz téměř jedenácti tisíc korun si pro výhru nepřišel a věnoval ji tak klubu. Výhra tedy putuje na projekt inline povrchu, který chtějí Vsetínští instalovat pro letní měsíce do prostoru ledové plochy na zimním stadionu. „Zejména naše děti by se totiž na této ploše mohly nadále rozvíjet ve svých dovednostech,“ sdělil jednatel VHK ROBE Vsetín Daniel Tobola.

Klub chce tímto neznámému vítězi poděkovat a apelovat na další výherce, kteří by snad měli zájem svou výhru přenechat klubu, aby se i tak pro výhru dostavili a splnily se veškeré náležitosti, které jsou s Hokejovou tombolou 50:50 spojeny. Ještě jednou děkujeme.