Nové týmové oblečení pro mládež

Klub • 24.09.2019

Na letošní hokejovou sezonu je připraveno nové týmové klubové oblečení značky Kappa pro naše mládežnické kategorie od 2. tříd po juniory. Je určené jako oblečení na zápasy či pro běžné nošení. Set bude možno zakoupit pouze celý. Není možno objednat si pouze vybranou část. Prodejní cena za celý set činí 2 000 Kč za hráče. Jedná se o dotovanou cenu díky přispění několika partnerů klubu přímo na toto oblečení pro naši mládež. Zkoušení jednotlivých kategorií proběhne již v úterý a následně ve čtvrtek a v pátek vždy v prostorách Klubovny VHK na zimním stadionu.

Pro ty zájemce, kteří nestihnou vyzkoušení tento týden, bude možnost po dohodě s trenérem oblečení vyzkoušet ještě v pondělí a úterý příští týden. Termín dodání hotových setů bude v druhé polovině října.