Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

OBRAZEM: 7. třída v trénuje v létě pětkrát týdně

Redakce • 27.05.2019

Podobně jako muži, junioři a další. I sedmá třída v létě nezahálí a tréninkové jednotky plní každý všední den. Trenér Lubomír Konečný má navíc k ruce i mistra světa z roku 2010 Ondřeje Němce. Společně vedou tréninky mladších žáků. Přípravu mají opravdu pestrou. Gymnastika, fit-box, kolo a další cvičení absolvují hráči před nadcházející sezonou. Podívejte se na fotografie z tréninku a přečtěte si také krátký rozhovor s trenérem Lubomírem Konečným.

„Trénujeme pětkrát v týdnu od pondělí do pátku. Tréninky jsou vedeny směrem k všeobecné sportovní průpravě. Kluci mají tréninky gymnastiky s panem Herdou, chodí na fit-box k panu Mikešovi a účastní se rovněž tréninků na umělce u Kostky školy a využívají tělocvičnu v Rokytnici. Letos, jako každoročně máme vždy v pátek výjezdy na kolech,“ přibližuje program letní přípravy 7. třídy trenér Lubomír Konečný.

„Letos, vzhledem k velkému počtu hráčů v ročníku 2007/2008 a mladší, přihlašujeme do soutěží dvě kategorie mladších žáků. Minulý rok jsme měli pouze jedno družstvo. Tyto dvě kategorie budou na sebe hodně provázané. Jsme rádi, že se nám dlouhodobě daří v rámci náborových akcí zvyšovat počet dětí v daných ročnících a v žákovských kategoriích, kdy kluci hrají již celoplošný hokej,“ chválí vyšší příliv hráčů do hokeje.

Můžeme tak vytvářet „zdravé konkurenční prostředí“ mezi jednotlivými hráči. Již teď je vidět, jak se kluci na letní přípravě snaží a k tréninkům přistupují zodpovědně a to jak ve skupině, kterou trénuji já, tak ve druhé skupině, kterou trénuje pan trenér Kuneta. Věřím, že se nám podaří kluky více motivovat k pracovitosti a úsilí, které hokej vyžaduje,“ přibližuje plány.

„S tréninky nám pomáhá Ondra Němec, který má v těchto kategoriích syna Adama. Ondra stíhá skoro všechny tréninky a já jsem moc rád, že je u toho s námi. Myslím si, že pro kluky je to obrovská motivace při trénincích,“ zakončuje trenér Lubomír Konečný.

7. třída na letní přípravě:

  • Ondruš Filip, Kučerňák Jakub, Křiva Radim, Vašička Jan, Vašička Petr, Malý Lukáš, Mikulka Tomáš, Gach David, Kučný Michael, Kočí Kateřina, Fusek Matyáš, Hynek Adam, Němec Adam, Neumann Lukáš, Stodůlka Damien, Drozd Štěpán, Bitala Jakub, Kocyan Richard.

Fotogalerie: