permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1927 (4.9.2024)

OBRAZEM: Valaši poprvé vyjeli na led v dočasném azylu KAPKA resortu. Jaké nové tváře přijely na zkoušku?

Patrik Kopáč • 27.07.2023

Do chvíle, než bude na Lapači hotový led, získali hokejisté VHK ROBE Vsetín azyl mimo svůj domovský stadion. Podívejte se, jak ve čtvrtek vypadal jejich první trénink ve Lhotě u Vsetína v KAPKA resortu, na kterém trenéři Jiří Weintritt a Luboš Rob st. přivítali většinu hráčů A-týmu včetně letních posil a dvou nových tváří na zkoušku!

SEZNAM HRÁČŮ, KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI PRVNÍHO TRÉNINKU:

Brankáři: Patrik Romančík, Miroslav Svoboda (pouze trénuje před návratem do finské nejvyšší ligy)
Obránci: Jakub Ďurkáč, Michal Hryciow, Šimon Jenáček, Tom Ondračka, Jiří Říha, Ondřej Smetana, Robin Staněk, Jakub Teper
Útočníci: Daniels Berzinš, Štěpán Bláha, Adam Hořanský, Erik Hrňa, Tomáš Jandus, Vít Jonák, Jan Kern, Pavel Klhůfek, Matouš Kratochvil, Jan Kučera (na zkoušce z HC Olomouc), Luboš Rob, Roman Vaňo (na zkoušce z HK Dukla Trenčín).

NEZÚČASTNILI SE:

Miroslav Holec, Pavel Kubiš, Maxim Zhukov (všichni tři menší zdravotní problémy), Matyáš Dědek, Adam Koláček, Marek Melenovský, Adam Pavlíček (všichni čtyři absolvovali v průběhu čtvrtku sportovní prohlídky)

FOTOGALERIE:

Hráči A-týmu VHK ROBE Vsetín vyjeli poprvé v této sezoně společně na led v KAPKA resortu.

CELÁ FOTOGALERIE ZDE