permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1972 (19.9.2024)

Obránci Vsetína vypomohou střídavými starty Kometě Brno

Jan Tajzler • 01.10.2024

Dvojice vsetínských obránců má nově vyřízené střídavé starty do Tipsport extraligy. O služby Ondřeje Smetany a Robina Staňka projevila zájem brněnská Kometa, přičemž Ondřej Smetana by měl zasáhnout již do úterního duelu Brňanů s pardubickým Dynamem.

„Kometa Brno nás kontaktovala, protože má problémy s obránci. Po dohodě mezi oběma kluby jsme se domluvili, že formou měsíčních startů pomůže Brnu Ondřej Smetana s Robinem Staňkem. Ondra Smetana by měl naskočit už v úterý proti Pardubicím. Jedná se o celkem běžnou praxi, více našich hráčů má vyřízené střídavé starty do klubů v nejvyšší soutěži. Ondru teď posíláme na výpomoc Kometě,“ okomentoval situaci sportovní manažer Radim Tesařík.

Dnes v 17:00 | Muži
HC Stadion Litoměřice