(21.8.) Příprava: Vsetín - Třebíč 4:2 | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 971 (17.8.)

Pomozte Vsetínu získat nové Rákosníčkovo hřiště

Klub • 13.02.2016

Již poněkolikáté je Vsetín zařazen mezi vybraná města, která mají šanci na výstavbu nového Rákosníčkova hřiště pro děti. To by mohlo vzniknout poblíž prodejny Lidl na ulici Generála Klapálka, hřiště je však potřeba si hlasováním zasloužit! Rákosníčkovo hřiště ve Vsetíně podporují i hokejisté VHK.

Hlasujte proto od 1. do 29. února pod tímto odkazem nebo na Facebooku a pomozte našim dětem získat Rákosníčkovo hřiště i ve Vsetíně.

Hlasovat můžete jedenkrát denně.

V letošním roce má v plánu řetězec Lidl postavit celkem 10 hřišť v celé republice a z toho pouze dvě ve městech v kategorii 25 - 100 tisíc obyvatel, do které spadá i Vsetín. Ta města, která dostanou nejvíce hlasů, vyhrávají a Lidl jim hřiště postaví! 

Při hlasování vyberete Vsetín, Generála Klapálka, uvedete své jméno, příjmení, e-mailovou adresu, odpovíte na otázku, opíšete kód a odešlete. Po obdržení potvrzovacího e-mailu je potřeba kliknout na aktivační odkaz, protože teprve potom bude váš hlas platný. Při hlasování prostřednictvím webových stránek nebo FB aplikace můžete hlasovat vždy jednou denně. 

„Rákosníčkova hřiště přispívají ke zdravému rozvoji dětí, které na něm procvičují hybnost, pružnost, motoriku, ale i navazování sociálních kontaktů či rozvíjení fantazie. Hřiště pak do správ získají vítězná města,“ dodává Zuzana Ritterová ze společnosti Lidl.