Sára Čajanová reprezentovala na historicky prvním ženském turnaji EHT v Česku

Redakce • 12.02.2024

Bývala hráčka mládežnických kategorií VHK ROBE Vsetín Sára Čajanová, která dnes profesionálně působí v nejvyšší švédské ženské hokejové lize v klubu Brynäs IF, byla součástí turnaje Euro Hockey tour v Liberci. Jednalo se o dosud nejvýznamnější ženský hokejový turnaj sehraný na území České republiky.

V silné sestavě, kde nechyběly hráčky nově vzniklé NHL pod vedením kanadské trenérky Carly MacLeodové, přispěla Sára vynikajícími výkony k celkovému druhému místu s účastí výběrů Česka, Finska, Německa, Švédska a Švýcarska. Liberecký turnaj byl posledním v rámci série EHT a zároveň gremiálkou před mistrovstvím světa, které reprezentantky odehrají v dubnu v USA.

Do dalekého Liberce přijela Sáru spolu s reprezentantkami podpořit hráčka vsetínských starších žáků Adéla Holubcová. Při společném setkání předala Sáře klubový dárek, dres, jakožto vzpomínku, poděkování a vyjádření podpory a přání úspěchů v současném klubu a v reprezentaci naší vlasti.

Hodně štěstí a úspěchů, Sáro!