Valašské derby zpestřil Radegast

Redakce • 03.12.2009

Speciální příchuť mělo druholigové hokejové derby mezi Vsetínem a Valašským Meziříčím. Valašský souboj obohatil Radegast, který přivezl skvělou hokejovou zábavu před utkáním a v obou přestávkách. Tradiční pozápasový program pak proběhl v centru Vsetína v restauraci U Lva.

Soutěže s Radegastem začaly u stadionu na Lapači už více než hodinu před zápasem. Vylosovaní fanoušci se pak představili v první přestávce přímo na ledě. Šťastný výherce si odnesl 120 piv Radegast Premium a potlesk zaplněného stadionu. Atmosféra gradovala v druhé přestávce, kdy se v oblíbené soutěži s maxipuky postavili proti sobě fanoušci Vsetína a Valašského Meziříčí.

Vydařený zápas odehraný v nádherné atmosféře zapili domácí fanoušci v restauraci U lva ve Vsetíně. U vychlazeného Radegasta si zahráli stolní hokej, šipky a zkusili si co nejrychleji obléknout hokejovou výstroj.