Vstupenky online

Všichni vlakem do Brna! Vrchol sezony slibuje jedinečný zážitek

Klub • 13.04.2024

Špičkový hokej, elektrizující atmosféra, zážitek na celý život. To všechno slibují domácí zápasy barážové série proti Kladnu, které hokejisté VHK ROBE Vsetín sehrají v brněnské Winning Group Areně. Fanoušci mohou na jih Moravy zamířit vlakovým speciálem, který pro ně klub ve spolupráci s Českými drahami vypraví. Vlak je doveze do Brna a po hokeji zase zpátky. Celý zážitek z baráže tak může být pro příznivce zelenožlutých barev o to silnější!

Jízdenku do vlakového speciálu VHK si můžete koupit již nyní nejrychleji pod tímto odkazem (klikněte).

Prozatím je vlak domluven na neděli 21. dubna, tedy na třetí zápas baráže (jedná se o první domácí utkání Vsetína). Vlakový speciál se vsetínskými fanoušky na palubě vyrazí z Valašska před polednem, tak, aby v dostatečném předstihu před utkáním dorazil na brněnské Hlavní nádraží. Winning Group Arena je odtud vzdálena pouhých pár minut pěší chůze. Odchod bude na místě koordinován ve spolupráci s Policií ČR. Po cestě bude možné do vlaku nastoupit také ve Valašském Meziříčí a v Hranicích na Moravě. Kapacita vlaku je zatím 7 vozů po 80 místech s tím, že v případě zájmu je klub schopen další vagony přidat.

„Jsme velice rádi, že se nám pro naše fanoušky podařilo tyto speciální vlaky domluvit. Jsme přesvědčení, že si díky tomu mohou celou baráž o to víc užít a podpořit hokejisty na ledě,“ uvedl Filip Bazala, výkonný manažer VHK ROBE Vsetín. „O návštěvu barážových utkání cítíme velký zájem, proto bych chtěl naše fanoušky vyzvat, aby využili této možnosti a pořídili si jízdenku do vlakového speciálu. Bude o ně postaráno na cestě tam i zpět, navíc nebudou muset řešit parkování, které je v centru Brna velmi problematické,“ dodal.

Prodej vstupenek na barážová utkání v Brně bude spuštěn v pondělí 15. dubna. Bližší informace přineseme co nejdříve to bude možné.

Jízdenku do vlakového speciálu VHK si můžete koupit již nyní nejrychleji pod tímto odkazem (klikněte).

Jízdní řád barážového speciálu VHK

Neděle 21. dubna:

  • Cca 11:00 – 11:30 odjezd ze Vsetína, následně Valašské Meziříčí a Hranice na Moravě hlavní nádraží.
  • Cca kolem 15:00 příjezd do Brna. Následuje koordinovaný pěší odchod do Winning Group Areny.
  • Po utkání odjezd vlakem zpět směr Vsetín.

Přesné informace o časech odjezdu z jednotlivých stanic přineseme v průběhu týdne poté, kdy dostaneme jízdní řád od Českých drah.

Pozor! Jízdenka do vlaku není vstupenka na zápas, ty se kupují zvlášť.

Jízdenku do vlakového speciálu VHK si můžete koupit již nyní nejrychleji pod tímto odkazem (klikněte).

banner pod článkem