Zápasy na Hokejka TV pro permanentkáře zdarma

Redakce • 19.11.2020

Už v sobotu 21. listopadu se znovu rozjede Chance liga. Valaši na svém ledě od 17:00 přivítají tým HC Stadion Litoměřice. Vzhledem k vládním opatřením se vsetínští hokejisté nemohou opřít o podporu svých fanoušků, kteří jsou na Lapači vždy šestým hráčem na ledě. Utkání tak mohou vsetínští příznivci sledovat z pohodlí domova na serveru Hokejka TV. Pro držitele permanentek to navíc bude zdarma.

Permanentkáři všech klubů Chance ligy, včetně Vsetína, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z Chance ligy až do návratu fanoušků na tribuny bezplatně. Jak se ke streamům dostanou?

1. Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky nebo klubové karty daného klubu.
  2. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.
  3. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.
  4. Vyberte si členství s názvem „KLUB CHANCE“ a klikněte na „Objednat“.
  5. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který máte od klubu.
  6. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.
  7. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.
  8. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Chanceliga / Chance liga živě

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

Jak se dostanete ke slevovému kódu?

Slevový kód je číslo vaší permanentní vstupenky, před které je přidaná zkratka "VSE". Číslo permanentky je uvedeno nad QR kódem. Tedy pokud má vaše permanentka číslo 112233, do pole slevového kódu musíte zadat VSE112233. Dávejte si pozor, protože všechna písmena musí být velká.

Může se předávat slevový kód dál?

Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení.

Uvidíte na HokejkaTV.cz všechna utkání Chance ligy?

Na HokejkaTV.cz se vysílají všechna utkání Chance ligy.

Co když nemáte permanentní vstupenku?

Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu. K dispozici jsou dva druhy předplatného: denní za 49 korun a týdenní za 99.

Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava