Valaši konečně naplno bodovali, šesti góly roznesli Kopřivnici

Václav Trávníček • 06.11.2015

Po dvou zápasech, z nichž vydolovali pouze bod, si vsetínští hokejisté konečně připsali plnohodnotné vítězství. V páteční předehrávce 17. kola zvítězili v Kopřivnici 6:1 a minimálně do soboty si udrželi druhé místo v tabulce. Čtyřmi body za 1 gól a 3 asistence se proti nováčkovi soutěže blýskl útočník René Kajaba. Brankář Petr Hromada přišel o čisté konto až v samotném závěru utkání.

2. liga - 17.kolo pá 6.11.18:00
HC Kopřivnice
1:6(0:2, 0:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 57. Červenka – 14. Finsterle (Vávra, Kajaba), 20. Kajaba (Tesařík, Finsterle), 34. Finsterle (Vávra, Kajaba), 37. Kolařík (Slováček, Dvořák), 44. Vrba (Zúbek, Dvořák) 48. Štědrý (Kajaba, Finsterle). Rozhodčí: Koziol – Ganger, Konvička. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 2856. Střely na branku: 28:31. Průběh utkání: 0:6, 1:6.

HC Kopřivnice: Vrba (40. Unzeitig) – Dusík, Jonáš, Jašek, Čintala, Imrich, Jindřich, Marek, Teper, – Kofroň, Sluštík, Suchý, Hrubý, Stránský, Slovák, Tomášek, Pargáč, Mach, Matějek.
VHK ROBE Vsetín: Hromada – Tesařík, Řezáč, Vrba, Žák, Báchor, Hryciow, Štědrý, – Zúbek, Vaněk, Ambruz – Slováček, Dvořák, Kolařík – Kajaba, Vávra, Finsterle – Vítek, Ondráček, Hruška.

Ohlasy k utkání

Václav Slabý (Kopřivnice): Musím konstatovat, že Frýdek-Místek a Vsetín jsou týmy, které jsou v soutěži tak nějak nedopatřením. Takže bych chtěl říct, že Vsetín to je velká kvalita a my jsme z kraje utkání hráli na čtyři útoky a uvidíme jak kdo na tom bude, pak jsme se to snažili zamíchat v druhé třetině. Ale góly jsme dostali po chybách, kdy chyby pramení z toho, že jsme pod velkým tlakem a to jsme byli celý zápas. Ale i tak kluci hráli na stodeset procent. Jenže na Vsetín je to málo, to bychom museli mít hodně, hodně sportovního štěstí.

Autor ohlasu: Michal Polášek, hc-koprivnice.cz